Žemės sklypų skelbimaiTikslinga butų paieška interneteOfisų, biurų, gamybinių patalpų bei kito komercinio nekilnojamo turto skelbimaiTavo artimas skelbimų portalasNemokamas elektroninis paštas LTWEB programavimo darbaieForum.lt - diskusijos visiemsErdvė Jūsų skaitmeninei informacijai

Taisyklės
Bendros nuostatos
Prieš užsiregistruodami dalyviai privalo susipažinti su sistemos ePhoto.lt taisyklėmis, o užsiregistravę privalo šių taisyklių laikytis. ePhoto.lt neatsako už turtinę bei moralinę arba kitokią žalą, patirtą naudojantis sistemos ePhoto.lt paslaugomis. ePhoto.lt neatsako už informaciją patalpintą vartotojų, vartotojai yra patys atsakingi už bet kokio tipo informaciją kurią talpina ePhoto.lt sistemoje.


 Vartotojai kurie nenaudoja savo paskyros t.y. nėra prisijunge prie ePhoto.lt sistemos ilgiau kaip 6 mėnesius, yra negražintinai šalinami iš duomenų bazės, o taip pat ir visi jų paveikslėliai bei nuotraukos.

Sąlygos
ePhoto.lt administracija pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo panaikinti vartotojus ir jų bylas:
·· kurie naudodamiesi ePhoto.lt sistema pažeidžia Lietuvos Respublikos Įstatymus;
·· kurie talpina informaciją susijusią su spam'u bei kito pobūdžio piknaudžiavimu;
·· kurie neteisėtai naudoja užregistruotus prekinius ženklus;
·· kurie talpina pornografinio ar kito prieštaraujančio moralinei etikai turinio informaciją;


Atsakomybė
- ePhoto.lt administracija neatsako už šioje sistemoje patalpintas bylas bei jų turinį.
- ePhoto.lt neatsako už turtinę bei moralinę arba bet kokią kitokią žalą, patirtą naudojantis sistemos ePhoto.lt paslaugomis.
- ePhoto.lt administracija neatsako už sistemos veikimo sutrikimus.
- ePhoto.lt administracija turi lemiamą balsą visuose ginčuose su vartotojais. Nepatenkinti vartotojai bet kuriuo metu gali atsisakyti naudotis sistemos paslaugomis.
- ePhoto.lt administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles bei paslaugų teikimo sąlygas be išankstinio perspėjimo.

ePhoto.lt

© 2006 Visos teisės saugomos. Atsakomybės apribojimas. Reklama.

  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai